Vlasta Sušerová, Jaroslava Jedličková, Hana Jarošová, Simona Churanová, Ivana Vernerová, Kipy Průchová, Oldřich Kaňák a Tomáš Pitlík. Tito výtvarníci se spojili a předvedou svoje díla v rámci prodejní výstavy v galerii muzea. Slogan Bechyní chyceni znamená, že autoři jsou rodáci z Bechyně, či zde žijí, nebo k ní mají výjimečný vztah, či se Bechyně odráží v jejich díle… Pokud by bylo muzeum pro návštěvníky v době konání výstavy z epidemiologických důvodů uzavřeno, budeme tuto akci prezentovat virtuálně. Vernisáž se konat nebude. Výstava bude slavnostně zahájena první den, to jest 3. prosince (8 – 16 hod) a to tím, že se v tento den otevře návštěvníkům zdarma. Všichni jsou vítáni.

Všem zájemcům nově umožňujeme výstavu navštívit i o víkendu – a to vždy v neděli 12. 12. a 19. 12. od 14 do 16 hodin.